Поради щодо захисту від угону

Ефективно захистити машину може пристрій, що дозволяє дистанційно відключити електричну мережу в автомобілі. Пристрій під назвою Cadillock встановлюється між акумулятором і кабелем. Щоб пристрій не можна було просто зняти, його кріплять спеціальним шурупом до плюсової клеми батареї. При спробі злодіїв зняти такий «замок», акумулятор буде виведений з ладу. Захистити машину від угону можна іншими механічними способами. Приміром, замком, який унеможливлює обертання керма. Або аналогічним пристроєм, замикаючим важіль коробки передач.

Надійним вважається датчик системи GPS, що дозволяє встановити місцезнаходження машини навіть після викрадення. На ринку є різні пропозиції подібних систем, більшість з яких вимагають щомісячної абонентської плати. Як протиугінний пристрій можна використовувати навіть iPhone, якщо встановити спеціальну програму і залишити його в автомобілі. Так як цей телефон має приймач GPS і датчик нахилу, він може повідомляти про рух, швидкості або нахилі автомобіля (якщо машину будуть транспартувати за допомогою евакуатора). З його допомогою можна згодом виявити машину, проте для цього iPhone потрібно гарненько заховати в машині.

Від крадіжок магнітоли або речей із салону автомобіля допоможе спеціальна плівка, якою можна покрити скло. Якщо злодій розіб'є скло, плівка утримає його осколки і не дасть проникнути в салон. Список протиугінних систем можна продовжувати ще довго. Серед найбільш дивовижних, зокрема, пропонується спеціальний датчик, який визначає наявність в повітрі усипляючого газу. Це пристрій пропонується власникам «будинків на колесах». Злочинці знайшли спосіб обкрадати мандрівників у «автобудинках», запускаючи в салон припаркованої машини усипляючий газ. Відчувши недобре, пристрій подасть звуковий та світловий сигнали і розбудить усіх навколо.

17.12.2010



рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250