Найбезглуздіші автомобільні закони в різних країнах

Так, у Німеччині заборонено зупинятися на автобанах, навіть якщо в автомобілі закінчився бензин. Крім того, в цій країні заборонено йти по трасі пішки. Штраф за такі порушення порядку становить досить чималу суму - 100 доларів.

У сусідній Данії заборонено заводити машину, попередньо не тільки не перевіривши її технічний стан (справність фар, гальма, управління), а й наявності дітей під автомобілем. Тому водій обов'язково повинен заглянути під машину і переконається, що там нікого немає. Також, якщо будете їздити по цій країні, не забувайте, що фари повинні бути завжди включені: таким чином відрізняють автомобіль, що рухається від того що стоїть.

Крім вищесказаного, в рідній країні найвідомішого казкаря досі діє закон, згідно з яким водій повинен зупинитися і з'їхати на узбіччя, якщо його автомобіля злякається кінь, що везе візок. Якщо тварина почне сильно нервувати, автомобіліст повинен заховати машину під спеціальним покривалом, яке обов'язково має бути в машині поряд з аптечкою та вогнегасником.

Такий же закон діє і в американському штаті Пенсільванія, ось тільки з продовження, де сказано: якщо і покривало не допоможе, водій зобов'язаний розібрати машину і сховати її від коня в кущі. Але це ще не все, чим відзначилася Пенсільванія: автомобілі, які їдуть по сільських дорогах штату вночі, кожну милю повинні вистрілювати ракету в повітря і чекати 10 хвилин, щоб дорога розчистилася.

Потрібно визнати, що найбільша кількість безглуздих законів, звичайно ж, прописано в США.

Особливо потрібно звернути увагу на зоряну Каліфорнію. Тут заборонено в'їжджати на автомобілі в басейн, мити транспортний засіб використаною нижньою білизною, і тримати в гаражі що-небудь крім автомобіля. Також за каліфорнійським законом автомобіль без водія не може пересуватися зі швидкістю більше 60 миль на годину. Крім того, якщо яка-небудь зірка раптом займеться фермерством і почне овець розводити, то їй слід знати, що відповідно до закону заборонено гнати більше 20 овець по Голлівудському бульвару.

Є курйозні закони і в штаті Монтана. Туди не можна в'їжджати, якщо в автомобілі знаходяться вівці і немає спеціальної людини (крім водія) яка за ними доглядає. Штраф за це порушення складає більше 50 доларів.

У штаті Теннессі заборонено стріляти з автомобіля в будь-яку дичину, крім китів. (Це де повинен знаходиться автомобіль, щоб з його вікна можна було спостерігати за китами?).

Також в Теннесі діє вкрай образливий закон для слабкої половини людства: якщо жінка на території штату сяде за кермо і рушить з місця, то попереду обов'язково повинен йти або бігти чоловік, який буде розмахувати прапором і попереджати тим самим про небезпеку пішоходів і інших водіїв. І куди тільки дивляться прославлені американські феміністки?

Але це ще не все, чим здивував Теннесі: тут також дозволено вживати в їжу все, що громадянин збив на своєму автомобілі.

В Арканзасі заборонено подавати звукові сигнали біля сендвіч-барів після 21:00. Таким способом місцеві власті поклопоталися про відвідувачів сендвіч-барів, які після ситної вечері вирішили поспати безпосередньо у закладі громадського харчування.

У штаті Алабама не дозволяється водити автомобіль босоніж. Прецедент, що послужив приводом для даної заборони трагічний. Водій, який збив людину, виправдовувався тим, що він не міг загальмувати, тому що педаль гальма була дуже гарячою, і він не міг на неї натиснути. Крім того, в Алабамі заборонено водити автомобіль з зав'язаними очима.

У штаті Індіана подбали про громадян що не мають власного авто і хто користується громадським транспортом. Там заборонені поїздки в автобусах, тим, хто менш ніж за 4 години до поїздки вживав у їжу часник. В Коннектикуті поліція не має права зупиняти вас за їзду на велосипеді, якщо ви їдете зі швидкістю 104 км на годину. Правда, для такої швидкості до велосипеда доведеться двигун приробити, але тоді це буде вже не зовсім велосипед.

У Кентуккі жінкам заборонено ходити по шосе в купальному костюмі. Виняток - якщо її супроводжують, принаймні, двоє поліцейських або якщо вона озброєна палицею.

Ну, а канзаський закон дуже згодився б для неосвітлених вулиць України: там всі пішоходи, що перетинають дорогу вночі, повинні носити світлові відбивачі.

Вашингтон теж відзначився. Вже дуже своєрідно в столиці вирішили боротися зі злочинністю. Там є закон, покликаний скоротити число злочинів, в якому прописано наступне: «Будь-який водій, який має злочинні наміри, зобов'язаний при в'їзді в місто зупинитися і по телефону повідомити про них начальникові поліції».

Справедливості заради, треба визнати, що майже всі перераховані вище американські закони, звичайно ж, не дотримуються, але ось скасувати їх, у чиновників чомусь ніяк руки не доходять.

А тепер звернемося до наших реалій. Всім відома ситуація, коли на світлофорі поряд з вами знаходиться машина, в якій жінка за кермом. Чим частіше за все вона займається під час зупинки? - Правильно - фарбує губи. У Мексиці не стали терпіти таке, тому там жінкам за кермом заборонено фарбуватися. Потрібно відзначити, що і чоловіків стороною не обійшли - так, мексиканцям заборонено голитися за кермом.

У Таїланді заборонено керувати автомобілем або мотоциклом без сорочки. Штраф за це порушення складає близько 10 доларів.

Відзначилися і наші північні сусіди: в російській республіці Комі ввели штраф за спрацьовування сигналізації вночі, якщо її шум заважає мешканцям спати.

А ось, що стосується самих страшних автомобільних законів, то такий, без сумніву, прийнятий в Китаї. За водіння автомобіля в нетверезому стані водіїв не просто штрафують і не просто відбирають у них права.

Все набагато серйозніше - до п'яних водіїв в Піднебесній застосовують смертну кару.

30.12.2010

<< Автомобілі Ford будуть блокувати нецензурні передачі по радіо  |  Цікаві факти про автомобілі >>


рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250